Get Adobe Flash player autor studio kontakt oferta news koszyk sesje fotograficzne bank zdj regulamin szukaj
 
 

OFERTA

Sesje fotograficzne tylko i wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji terminu !!!


Zanim zarezerwujesz termin - przeczytaj !!! (ważne od 12.04.2017)


1. Sesje studyjne odbywają się w:
STUDIO NA MOSTOWEJ, ul. Mostowa 17, 48-385 Otmuchów
(mapka dojazdowa na www.fotografis.pl zakładka kontakt.
2. Sesje plenerowe odbywają się w Otmuchowie (park, łąka, itp.). Jeśli sesja plenerowa lub uroczystość ma się odbyć poza Otmuchowem wtedy do wybranego pakietu należy doliczyć 1,30 zł brutto/1km x 2 (dojazd i powrót)
3. Czas oczekiwania na wszystkie produkty z sesji do 21 dni. Nie umawiajcie się proszę na ostatnią chwilę. Rzadko kiedy wyrabiam się przed tym terminem. Pamiętajcie o tym proszę !!!!
4. Nie łączymy sesji plenerowej i studyjnej w jednej sesji. Każda z sesji odbywa się w innym terminie i jest płatna osobno.
5. Rezerwacja terminów i wszelkie pytania proszę kierować tylko i wyłącznie drogą mailową: biuro@fotografis.pl, lub przez Facebook. Odpowiem najpóźniej na drugi dzień.
6. Po zarezerwowaniu terminu gdyby z jakichkolwiek powodów nie mogło dojść do planowanej sesji fotograficznej w wyznaczonym dniu i godz., proszę o informację telefoniczną (nawet jeśliby to miało być 5 min. przed sesją) - ustalimy inny dogodny termin.
7. Studio na Mostowej otwarte jest od pon. - niedz. od 9:00 – 19:00.
8. Wystawiam faktury VAT. Płatność za sesję fotograficzną następuje zawsze w dniu sesji (jeśli pakiet zawiera kilka spotkań - płatność 100%
przy pierwszym spotkaniu). Fakturę otrzymują Państwo zawsze z gotowym już produktem z sesji fotograficznej (przy odbiorze gotowców).
Przedział cenowy sesji od 35-1500 zł (w zależności od wybranego pakietu)
9. Przedział cenowy sesji od 25-1500 zł (w zależności od wybranego pakietu). Wszystkie pakiety w dwóch wersjach do wyboru:
- wersja „A” (tańsza wersja) zdjęcia w wersji elektronicznej (pliki jpg) przesłane w pełnej rozdzielczości drogą mailową
(przeważnie przez we transfer lub ftp – instrukcja pobrania plików jest zawsze w mailu). Dwa foldery: zdjęcia do druku oraz zdjęcia z logo
do obrotu internetowego.
- wersja „B” (droższa wersja) zdjęcia na płycie (dwa foldery: zdjęcia do druku oraz zdjęcia z logo do obrotu internetowego) + wydruki
(4 podstawowe formaty do wyboru: 9x13, 10x15, 13x18, 15x21cm).
10. Z każdej sesji w ciągu 21 dni wysyłam na wskazany przez Państwa mail miniaturki wszystkich zdjęć (ok. 40-200 szt w zależności
od współpracy) wykonanych podczas sesji fotograficznej do samodzielnego wyboru najlepszych Państwa zdaniem zdjęć.
Po otrzymaniu od Państwa maila zwrotnego z wybranymi zdjęciami zostają one (w zależności od wybranego pakietu):
- przesłane w pełnej rozdzielczość na maila w ciągu 24h (jeśli została wybrana wersja zdjęć tylko w wersji elektronicznej)
- jeśli został wybrany pakiet: wydruki + płyta, dostają Państwo sms lub maila kiedy produkt jest gotowy do odbioru (do 21 dni).
11. Studio na Mostowej nie odpowiada za jakość zdjęć które zostaną wydrukowane w innym miejscu niż Studio na Mostowej (zdjęcia mogą się różnic od tych przesłanych na maila kolorystyką, mogą być również przycięte).
12. Wysłanie gotowego produktu (wydruki, fotoobrazy, fotoksiążki itp., itd.) na wskazany adres 25zł (kurier – przedpłata na konto).
13. Studio na Mostowej prowadzi archiwum więc w każdej chwili można dokupić dodatkowe zdjęcia oraz dodatkowe produkty.
Wystarczy na biuro@fotografis.pl przesłać numery wybranych zdjęć i datę wykonania sesji.
14. Studio na Mostowej jest stworzone głównie dla małych modeli więc proszę zachować czystość i porządek – wszystko z myślą o najmłodszych. Na plan zdjęciowy (tła fotograficzne, kocyki, futrzaki) wchodzimy boso lub w butach o czystej i suchej podeszwie.
15. Na terenie Studio na Mostowej znajduje się WC do dyspozycji klientów (dostosowane jest również na potrzeby najmłodszych).
16. Każdą sesję zdjęciową rozpoczynamy od podpisania zgody lub braku zgody na wykorzystanie wizerunku i fotografii przez fotografa do celów promocyjnych jego osoby i twórczości ( fotografia i rękodzieło).
Przy wyrażeniu zgody na publikację dodatkowo otrzymują Państwo do wyboru (1 z 3 bonusów):
- metryczka dziecka ze zdjęciem oraz danymi przy narodzinach (zdjęcie może być przesłane na maila zrobione np. tel. komórkowym lub można wybrać jedno z wykupionych zdjęć które zostały wykonane podczas sesji w Studio na Mostowej (metryczka w wersji elektronicznej, format jpg przesłany na maila). Proszę o podanie danych do metryczki dziecka: wagę, dł., datę oraz czas narodzin dziecka np. Nataniel 13.04.2012, godz. 8:15, waga 3940, dł. 57cm. Metryczkę można przesłać z okazji narodzin dziecka rodzinie i znajomym w wersji elektronicznej
na maila lub w formie pocztówki.
- kolaż z wykupionych przez Państwa zdjęć wykonanych podczas sesji - (wersja elektroniczna, format jpg), proszę o podanie daty która ma być umieszczona na kolażu (data narodzin lub data obecnych urodzin – podając które to urodziny, lub data wykonania sesji fotograficznej).
- 1 zdjęcie gratis (wersja elektroniczna, format jpg)
17. Podczas sesji fotograficznej zakazuje się robienia zdjęć przez klientów telefonami komórkowymi, tabletami itp., oraz własnym sprzętem fotograficznym. Przychodzicie do studia - do mnie, więc to ja fotografuję nie Wy. Wy skupiacie się na dzieciach i ich bezpieczeństwie podczas sesji.
18. Brak możliwości negocjacji cen. Pakiety są tak skonstruowane by każdy mógł wybrać coś dla siebie bez względu na zasobność portfela.
Przy sesjach z dziećmi do Państwa dyspozycji jest piękna garderoba i dodatki. W studio znajduje się garderoba dla chłopców i dla dziewczynek
do 3 lat oraz piękne suknie dla Pań w ciąży i nie tylko. W sumie ok. 200 szt i cały czas powstają nowe rzeczy. Użyta garderoba po każdej sesji jest czyszczona, naprawiana i prana.
90% garderoby studyjnej jest projektowana i wykonywana przeze mnie specjalnie na potrzeby sesji fotograficznej.
19. Fotograf zachowuje wszystkie prawa autorskie do wykonanych zdjęć. (Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.) Jakakolwiek ingerencja w zdjęcie bez pisemnej zgody autora zabroniona !!!
1. Zaproszenia na sesję fotograficzną w prezencie !!!

Szukasz wyjątkowego prezentu dla najbliższych?
Podaruj wymarzoną sesję fotograficzną.
Zaproszenia na każdą okazję dla dzieci i dla dorosłych.

Zaproszenie ważne jest przez 30 dni – w tym czasie osoba obdarowana ustala dogodny dla siebie termin umawiając się na sesję fotograficzną drogą mailową: biuro@fotografis.pl2. Sesja noworodkowa (do 10 dnia życia maluszka)

Termin sesji. Sesja noworodkowa do 30 dnia życia maluszka. Jednak najlepszy czas na sesję noworodkową jest do 10 dnia.
Więc im szybciej tym lepiej.
Rezerwacja terminu: biuro@fotografis.pl
Sesję najlepiej rezerwować ok 8 miesiąca ciąży.
Miejsce sesji do wyboru:
- w atelier fotograficznym przystosowanym do przebywania przez dłuższy czas rodziców z noworodkiem. Gdzie zapewniam komfort karmienia
i pielęgnacji maluszka. W studiu znajduje się WC, wygodna pufa do karmienia, przewijak, podgrzewacz do butelek.
- w plenerze
Czas trwania sesji. Od 1-5 godzin. Im dziecko jest młodsze tym szybciej i sprawniej przebiega cała sesja gdyż maluszek wiekszość czasu przesypia.
To dziecko dyktuje przebieg i tempo sesji. Jest to czas nie tylko na fotografowanie ale i na ułożenie maluszka, przebieranie, przewijanie, karmienie i przytulenie.
Dodatki do sesji. Wszystkie dodatki do sesji tj: ubranka, gadżety, nakrycia głowy itd. wszystko to jest na wyposażeniu atelier.
Jeśli sesja z maluszkiem odbywa się w plenerze przywożę wybrane rzeczy ze sobą. Można skorzystać z garderoby studyjnej lub wykorzystać rzeczy przywiezione ze sobą. Ilość stylizacji podczas sesji bez ograniczeń.
Popieram w 100% akcję „BEZPIECZNY NOWORODEK PODCZAS SESJI”, która ma na celu podniesienie świadomości rodziców i fotografów
na temat bezpiecznej pracy z noworodkiem na sesji. Akcja ma na celu uzmysłowienie zwłaszcza rodzicom jak powstają pewne zdjęcia. Bezpieczeństwo maluszka i dbałość o niego podczas sesji jest najważniejsza. Każdy fotografowany mały model na sesji zdjęciowej jest bezpieczny i zawsze jest asekurowany (szczególnie główka) przez rodziców, którzy są bardzo blisko i cały czas podtrzymują maluszka. Priorytetem na każdej sesji jest zachowanie wszelkich środków ostrożności. Sama jestem mamą więc doskonale znam te wszystkie obawy i wątpliwości jeśli chodzi
o zdrowie i bezpieczeństwo naszych maluszków. Z każdym moim małym modelem obchodzę się jak z własnym. A rodzice są zawsze bardzo blisko. Studio jest zawsze odpowiednio nagrzane a maluszka w każdej chwili można nakarmić, przewinąć i przytulić.
Zapytaj o cennik: biuro@fotografis.pl3. Sesja niemowlęca (od 1-12 miesiąca życia)

Termin sesji. Najlepszy czas na sesję niemowlęcą jest w momencie gdy dziecko leżąc na brzuszku podnosi już główkę i ramionka do momentu gdy dziecko samodzielnie siedzi (ale jeszcze nie raczkuje).
Rezerwacja terminu: biuro@fotografis.pl
Miejsce sesji do wyboru:
- w atelier fotograficznym przystosowanym do przebywania przez dłuższy czas rodziców z maluszkiem. W studiu znajduje się WC, wygodna pufa do karmienia, przewijak, podgrzewacz do butelek.
- w plenerze
Czas trwania sesji. Od 1-4 godzin. Maluszek musi być wyciszony i spokojny. Nie umawiamy się bezpośrednio po szczepieniach, gdy maluszkowi może towarzyszyć niepokój i gorączka lub po nieprzespanej nocy.
Umawiąjąc się na sesję fotograficzną trzeba również uwzględnić jakie chcemy mieć zdjęcia. Czy wykonane podczas snu maluszka (wtedy mama usypia dziecko zaraz na początku trwania sesji zdjęciowej i na taką sesję umawiamy się w godzinach mniej więcej w których dziecko lubi spać). Czy chcemy by dziecko na zdjęciach było radosne i pogodne (wtedy najlepiej umówić sie na sesję zaraz po drzemce dziecka).Warto zabrać ze sobą ulubione maskotki i przekąski (dla starszych maluszków).
Dodatki do sesji. Wszystkie dodatki do sesji tj: ubranka, gadżety, nakrycia głowy, kocyki, kosze itp., itd., wszystko to jest na wyposażeniu atelier. Jeśli sesja z maluszkiem odbywa się w plenerze przywożę wybrane rzeczy ze sobą. Można skorzystać z garderoby studyjnej lub wykorzystać rzeczy przywiezione ze sobą. Ilość stylizacji podczas sesji bez ograniczeń.
Zapytaj o cennik: biuro@fotografis.pl4. Sesje dziecięce (małe dzieci 1-3 lat)

Rezerwacja terminu: biuro@fotografis.pl
Miejsce sesji do wyboru:
- w atelier fotograficznym przystosowanym do przebywania przez dłuższy czas rodziców z maluszkiem. W studiu znajduje się WC, wygodna pufa do karmienia, przewijak, podgrzewacz do butelek.
- w plenerze
Dodatki do sesji. Wszystkie dodatki do sesji tj: ubranka, gadżety, nakrycia głowy, kocyki, kosze itp., itd., wszystko to jest na wyposażeniu atelier. Jeśli sesja z maluszkiem odbywa się w plenerze przywożę wybrane rzeczy ze sobą. Można skorzystać z garderoby studyjnej lub wykorzystać rzeczy przywiezione ze sobą. Ilość stylizacji podczas sesji bez ograniczeń. Można zabrać na sesję ulubione maskotki i przekąski maluszka.
Czas trwania sesji. Od 1-4 godzin. Maluszek musi być wyciszony i spokojny. Nie umawiamy się bezpośrednio po szczepieniach, gdy maluszkowi może towarzyszyć niepokój lub gorączka lub po nieprzespanej nocy. Umawiając się na sesję fotograficzną trzeba również uwzględnić w jakich godzinach maluszek lubi spać w ciągu dnia. W zależności od tego czy chcemy mieć zdjęcia wykonane podczas snu maluszka (wtedy mama usypia maluszka zaraz na początku trwania sesji zdjęciowej- dotyczy oczywiście maluszków które jeszcze regularnie sypiają w ciągu dnia). Czy chcemy by zdjęcia były wykonane tuż po drzemce gdy maluszek jest już wyspany i skory do uśmiechów.
Zapytaj o cennik: biuro@fotografis.pl5. Sesje dziecięce (starszaki 4-18 lat)

Rezerwacja terminu: biuro@fotografis.pl
Miejsce sesji do wyboru:
- w atelier fotograficznym
- w plenerze
Dodatki do sesji. Garderoba we własnym zakresie. Można zabrać ze sobą od kilku do kilkunastu rzeczy na przebranie.
Czas trwania sesji. Od 1-2 godzin.
Zapytaj o cennik: biuro@fotografis.pl6. Sesje urodzinowe (od 1 roku życia do …)

Rezerwacja terminu: biuro@fotografis.pl
Miejsce sesji do wyboru:
- w atelier fotograficznym
- w plenerze
Dodatki do sesji. Sztuczne torciki, balony, girlandy itp., wszystko to jest na wyposażeniu atelier. W studio znajduje się również garderoba dla dzieci od 0-ok 3 lat. Dla starszych dzieci garderoba we własnym zakresie. Jeśli na sesji zdjęciowej rodzice wolą prawdziwy torcik tak by dziecko się słodko umorusało to oczywiście mogą taki przywieść, proszę wtedy tylko o taką informację przed sesją zdjęciową przynajmniej dwa wcześniej (np. kolorystyka torcika lub np. ze jest to torcik z samochodzikiem itp., itd.).
Czas trwania sesji. Od 1-2 godzin. W zależności od przebiegu i charakteru sesji.
Zapytaj o cennik: biuro@fotografis.pl7. Sesje rodzinne (więcej niż jedna osoba: rodzeństwo, mama z dzieckiem, rodzina wieloosobowa itd. )

Rezerwacja terminu: biuro@fotografis.pl
Miejsce sesji do wyboru:
- w atelier fotograficznym
- w plenerze
Dodatki do sesji. W Studio znajduje się garderoba, rekwizyty i dodatki dla dzieci w wieku 0 do ok 3 lat do dyspozycji małych modeli. Dla starszych dzieci garderoba we własnym zakresie. Można korzystać z garderoby znajdującej się w Studio lub/ i z rzeczy które można przywieść ze sobą (dla dzieci i dla rodziców). Można przywieść również ulubione maskotki dzieci lub rzeczy związane np. z hobby. Ważne – zalecam przy sesjach rodzinnych zwrócić szczególną uwagę na garderobę wszystkich członków rodziny. Podobna kolorystyka i styl bez emblematów które będą odwracać uwagę prezentują się najlepiej (np. jeansy + biała bluzka itp.)
Czas trwania sesji. Od 1-2 godzin. W zależności od współpracy i charakteru sesji.
Zapytaj o cennik: biuro@fotografis.pl8. I Komunia Św.

Zapytaj o cennik i zarezerwuj termin: biuro@fotografis.pl9. Chrzciny

Zapytaj o cennik i zarezerwuj termin: biuro@fotografis.pl10. Sesja dla Par

Rezerwacja terminu: biuro@fotografis.pl
Miejsce sesji do wyboru:
- w atelier fotograficznym
- w plenerze
Dodatki do sesji. Można zabrać ze sobą rzeczy na przebranie + inne ulubione rzeczy np. zwiazane z hobby itp., itd.
Czas trwania sesji. Od 1-2 godzin. W zależności od przebiegu i charakteru sesji.
Zapytaj o cennik: biuro@fotografis.pl11. Ślub/wesele

Zapytaj o cennik i zarezerwuj termin: biuro@fotografis.pl12. Portret, Glamour, fashion, Sesja biznesowa

Rezerwacja terminu: biuro@fotografis.pl
Miejsce sesji do wyboru:
- w atelier fotograficznym
- w plenerze
Dodatki do sesji. Można przywieść ze sobą garderobę na zmianę i dodatki.
Czas trwania sesji. Od 1-3 godzin. W zależności od przebiegu i charakteru sesji.
Zapytaj o cennik: biuro@fotografis.pl

13. Akt artystyczny / nagość zakryta (musisz mieć skończone 18 lat)

Rezerwacja terminu: biuro@fotografis.pl
Miejsce sesji do wyboru:
- w atelier fotograficznym
- w plenerze
Czas trwania sesji. Od 1-3 godzin. W zależności od przebiegu i charakteru sesji.
Zapytaj o cennik: biuro@fotografis.pl14. Sesja ciążowa - zdjęcia z brzuszkiem.

Sesja taka to przede wszystkim znakomita pamiątka utrwalająca wyjątkowy moment w życiu kobiety. Moment wyczekiwania na cud narodzin. Ciąża to niezwykle intymne przeżycie dla każdej kobiety więc zdjęcia są wykonywane w taki sposób, by każda kobieta była sobą zachwycona
i żeby inaczej spojrzała na zmieniającą się figurę. Sesja ciążowa, nie musi oznaczać nagiej sesji. To kobieta decyduje ile chce odkryć i pokazać na sesji ciążowej. Tak by sesja była jak najbardziej komfortowa.
Rezerwacja terminu: biuro@fotografis.pl
Najlepszy termin na sesję ciążową jest ok 8-9 miesiąca ciąży gdy brzuszek jest juz bardzo widoczny. Termin na sesję ciążową najlepiej rezerwować ok 7 miesiąca ciąży.
Miejsce sesji do wyboru:
- w atelier fotograficznym
- w plenerze
Dodatki do sesji. Można ze sobą zabrać garderobę i dodatki na zmianę. W studio znajduje się kilka sukienek ciążowych (rozmiar uniwersalny) oraz różne akcesoria i dodatki z których można korzystać.
Jeśli sesja ciążowa odbywa się np. z mężem lub narzeczonym warto pomyśleć by zabrać ze sobą podobne rzeczy na przebranie np. w podobnym stylu lub kolorystyce. Można również ze sobą zabrać np. test ciążowy, zdjęcia USG maleństwa, ulubione ciuszki maluszka, dodatki, maskotki itp., które będą wspaniałym dodatkiem do sesji.
Jeśli sesja ma być prezentem dla przyszłego tatusia można ze sobą zabrać różne kolory bielizny do zmysłowych zdjęć buduarowych.
Zapytaj o cennik: biuro@fotografis.pl

15. Mini-sesja okazjonalna

- sesja z okazji DNIA BABCI I DZIADKA
- sesja z okazji WALENTYNEK
- sesja z okazji DNIA KOBIET
- sesja WIOSENNO - WIELKANOCNA
- sesja z okazji DNIA MATKI
- sesja z okazji DNIA OJCA
- sesja JESIENNA
- sesja z okazji DNIA PLUSZOWEGO MISIA
- sesja MIKOŁAJKOWA

Termin sesji: ogłaszany jest kilka tygodni przed datą kalendarzową. Mini-sesja trwa 1-3 dni tylko w wyznaczonym terminie. Ilość miejsc jest ograniczona. Sesja co 30 min. w godzinach: 8:00-12:00 i 17:00-20:00.
Na sesję przychodzimy już ubrani stosownie do danej mini-sesji np. mini-sesja Walentynowa, mile widziany ubiór w kolorze czerwonym itd. (ewentualnie jedno szybciutkie przebranie z garderoby studyjnej).
Rezerwacja terminu: biuro@fotografis.pl lub przez Facebook: Studio na Mostowej
Miejsce sesji: Studio na Mostowej, ul. Mostowa 17, Otmuchów
Czas trwania sesji: 20 min.
Cena: 25 zł/ 1 zdjęcie w formie jpg przesłane drogą mailową (dwa foldery: zdjęcia do druku oraz zdjęcia z logo do obrotu internetowego). Można wykupić tyle zdjęć ile się chce.
Płatność 100% podczas mini-sesji.
Miniaturki zdjęć (ok. 10 - 20 szt.) wykonanych podczas mini-sesji zostają do Państwa wysłane na maila w ciągu 48h. W mailu zwrotnym należy napisać numer zdjęcia które zostało wybrane (wykupione) i które zostanie do Państwa wysłane na maila w pełnej rozdzielczości.
Każde zdjęcie to koszt 25 zł. W pełnej rozdzielczości zostają wysłane do Państwa tylko i wyłącznie zdjęcia w ilości która została zakupiona.16. Fotografia lifestylowa

Niepozowana, niestylizowana, naturalna u Was w domu.
Wasze codzienne życie moim okiem. Wasz styl, emocje, nastroje, pasje i zainteresowania.
Dokumentacja Waszej codzienności ok. 1-2 h fotografowania.
Zapytaj o cennik: biuro@fotografis.pl

17. Zakup fotografii z „banku zdjęć”.

Wszystkie zdjęcia umieszczone w „banku zdjęć” są dostępne na zasadach licencji ROYALTY FREE - (RF)
„banku zdjęć” zawiera bogatą kolekcję pejzaży, architekturę, florę i faunę. Oferuję Państwu fotografię w wysokiej rozdzielczości do wykorzystania w różnego rodzaju publikacjach jak i do celów prywatnych, niekomercyjnych. Zamówienie najlepiej złożyć bezpośrednio z serwisu korzystając z opcji „Dodaj do koszyka”. Zdjęcia są sprzedawane w formie elektronicznej. Na życzenie klienta wydruki w dowolnym formacie, również wielki format.

a. Warunki licencji patrz "regulamin"

b. Zdjęcia są dostępne w rozdzielczości: 300 dpi, 230 dpi, 96 dpi, 72 dpi. Cena jednego zdjęcia bez względu na jego dpi wynosi 10,00 zł. netto. W wyjątkowych sytuacjach przy dużym zamówieniu lub przy stałej współpracy istnieje możliwość negocjacji ceny.

c. Jak kupić?
• Wyszukaj interesujące Cię zdjęcie
• Kliknij na zdjęcie, pojawi się większy podgląd zawierający informacje o rozdzielczości, miejscu wykonania zdjęcia itp. Zapoznaj się z parametrami technicznymi zdjęcia i ustal czy są wystarczające dla Twoich potrzeb. Rezygnacja z zakupu nie jest możliwa i nie zostanie uwzględniona w przypadku, gdy została już wystawiona faktura oraz zamówienie zrealizowane - zdjęcie / płyta zostały dostarczone. Dlatego prosimy o przemyślane zakupy.
• Zapoznaj się z licencją
• Dodaj wybrane zdjęcie do koszyka (stan koszyka możesz sprawdzić klikając na przycisk „Twój koszyk”. Tu możesz dokonać kilku zmian, np. usunąć produkty z koszyka, zmienić liczbę zamawianych zdjęć itp.)
• Otrzymasz e-maila z linkiem potwierdzającym zamówienie. Najczęściej natychmiast po otrzymaniu zamówienia, a najpóźniej wieczorem tego samego dnia.
• Wnieś opłatę licencyjną
• Po zaksięgowaniu kwoty zostaniesz poinformowany e-mailem jak pobrać zdjęcie. Całość zamówienia odbywa się na zasadzie korespondencji mailowej wysyłanej przez automat
• Zdjęcia zostaje dostarczone drogą elektroniczną najczęściej natychmiast po zaksięgowaniu opłaty licencyjnej.18. Produkty które można dokupić do każdej sesji fotograficznej (czas oczekiwania na produkt do 21 dni)

Fotoalbum na papierze fotograficznym. Każdy album jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Dla każdego klienta zostaje przygotowany indywidualny wzór graficzny. Każdy album jest bardzo starannie wykonany przez co zyskuj ekskluzywny charakter.
- duży wybór wzorów okładki
- rodzaj oprawy: eco skóra (skóra sztuczna), płótno/textil, skóra classic, skóra exclusive, vinyl BN, plexi, szkło i aluminium
- ilość kartek (rozkładówek) dowolna od 5 do 50
- kartki rozkładają się na płasko, cechuje je wysoka trwałość i sztywność
- dwie grubości sztywnych kartek cienkie lub grube
- kolor kartek do wyboru (białe lub czarne)
- dowolny format albumu (wielkość po złożeniu w cm) wysokość/szerokość: 15x20, 20x15, 20x20, 20x30, 30x30, 30x40, 40x30
- możliwość wyboru koloru okładki wewnętrznej: ecre lub czarny
- cena fotoalbumu uzależniona jest od wielkości fotoalbumu, ilości stron (rozkładówek) oraz rodzaju okładki
- każdy fotoalbum jest wyceniany indywidualnie po podaniu przez klienta swoich wymagań i parametrów fotoalbumu
- przedział cenowy od 180,00zł – 6000,00zł
- dodatki do fotoalbumu: zaokrąglone rogi kartek albumu, grawer laserowy na okładce np. Nasz Ślub, stempel okolicznościowy na okładce np.: obrączki, gołąbki itp., metalowe narożniki na rogach kartek do wyboru srebrne lub złote

Przykładowy fotoalbum:
- wzór okładki np.: OKS G02
- rodzaj oprawy np.: skóra SC (skóra naturalna) EXCLUSIVE
- kolor oprawy np.: SX107 (kasztan)
- format albumu np.: 30x40cm
- rodzaj papieru foto w fotoalbumie do wyboru: MAT lub BŁYSK
- grubość kartek do wyboru: cienkie lub grube
- liczba kartek (rozkładówek) fotoalbumu np.: 10
rozkładówka 1: okładka przód
rozkładówka 2: zdjęcia
rozkładówka 3: zdjęcia
rozkładówka 4: zdjęcia
rozkładówka 5: zdjęcia
rozkładówka 6: zdjęcia
rozkładówka 7: zdjęcia
rozkładówka 8: zdjęcia
rozkładówka 9: zdjęcia
rozkładówka 10: okładka tył

Fotoksiążka zwykła
- wydrukowana dwustronnie na cienkim papierze do druku cyfrowego 170g
- złożona introligatorsko jak typowa książka, kartki łączone tylko na grzbiecie (klejenie i szycie)
- nie rozkłada się całkiem na płasko jak fotoalbum tylko jak typowa książka
- ilość stron do wyboru od 28 do 100
- rodzaj oprawy do wyboru: skóropodobne (eko skóra), vinyl, wybrane zdjęcie wydrukowane na papierze foto w twardej laminowanej oprawie, wybrane zdjęcie wydrukowane na płótnie canvas w twardej oprawie z gąbką w środku
- fotoksiążka dostępna w formacie (wysokość/szerokość): 21x21, 30x30, A4 pion (29,7x21), A4 poziom (21x29,7)
- laminat matowy lub błyszczący
- cena fotoksiążki uzależniona jest od rodzaju wybranej oprawy, ilości rozkładówek, od wybranego wzoru okładki i formatu. Przedział cenowy 132,00zł - 400,00 zł

Fotoksiążka Premium (elegancka)
- fotoksiążka naświetlona na papierze fotograficznym
- dbałość o szczegóły wykonania, strony rozkładające się na płasko
- ilość stron do wyboru od 20, 30, 40, 50.
- laminat matowy lub błyszczący
- okładka foto lub gładka
- kolor dowolny (wzorniki kolorów w Studio na Mostowej)
- fotoksiążka dostępna w formacie (wysokość/szerokość): 21x21, 30x30, A4 pion (29,7x21), A4 poziom (21x29,7)
- przedział cenowy: 212,00zł - 642,00zł

Etui i walizki na fotoalbumy
- Ekskluzywna walizka „CASE” z eco-skóry na fotoalbumy. Dopasowana do formatu i koloru fotoalbumu. Cena uzależniona jest od formatu etui. Przedział cenowy 220,00zł – 560,00zł
- Ekskluzywne, otwierane „etui 510”na fotoalbum. Materiał do wyboru: eco-skóra BOND, płótno/textil, vinyl BN. Dopasowana do formatu i koloru fotoalbumu. Cena uzależniona jest od formatu etui i rodzaju pokrycia. Przedział cenowy 210,00 zł – 430,00zł
- Ekskluzywne, wsuwane „etui 500” na fotoalbum lub fotoalbum „portfolio".Dostępne w wielu kolorach. Materiał do wyboru: eco-skóra BOND, płótno/textil, vinyl BN. Dopasowana do formatu i koloru fotoalbumu. Cena uzależniona jest od formatu etui i rodzaju pokrycia. Przedział cenowy 95,00 zł – 250,00zł
- Ekskluzywne „ETUI 601”. Drewniane zamykane etui dostępne w kolorach okładek z drewna. Środek wyściełany zamszem. Cena uzależniona jest od formatu etui. Przedział cenowy 180,00zł – 360,00zł

Wydruki w dowolnym formacie również wielkoformatowe
- rodzaj papieru: FUJI SILK (jedwab), FUJI PEARL(metallic), FUJI MAT, FUJI BŁYSK
- format standardowy: 9x13, 10x15, 13x18, 15x21
- duży format: 18x24, 20x30, 24x30, 25x38, 30x40,
- wielki format: 40x50, 50x60, 50x70, 50x75, 60x80, 60x90, 70x100

Foto-obraz BORD
- wydruki na papierze fotograficznym mat lub błysk naklejone na płytę BORD (pianka poliuretanowa )
- grubość 5 mm
- mocowanie dwustronna taśma samoprzylepna zalecana np. TESA
- format: 30x40cm, 40x50, 40x60, 50x60, 50x70, 60x80, 60x90, 70x100

Foto-obraz PCV
- wydruki na papierze fotograficznym mat lub błysk naklejone na płytę PCV
- grubość 3-5 mm
- mocowanie dwustronna taśma samoprzylepna zalecana np. TESA
- format: 30x40cm, 40x50, 40x60, 50x60, 50x70, 60x80, 60x90, 70x100

Foto-obraz DIBOND
- wydruki na papierze fotograficznym mat lub błysk naklejone na płytę DIBOND (płyta warstwowa)
- grubość 3 mm
- mocowanie dwustronna taśma samoprzylepna zalecana np. TESA
- format: 30x40cm, 40x50, 40x60, 50x60, 50x70, 60x80, 60x90, 70x100

Foto-obraz na płótnie CANVAS
- naturalne płótno Canvas o gramaturze - 350 gr/m2 pokryte podkładem gruntowym
- staranne werniksowanie obrazu, który wygląda jak namalowany oryginał
- podobrazie (krosna) z suchego drzewa iglastego, szlifowane z rantem odsuwającym płótno od ramy
- kliny rozporowe umożliwiające prawidłowe naciągniecie płótna
- 4 cm lub 6 cm brzegu zdjęcia jest zawinięte.
- grubość blejtramu 2cm
- werniks mat lub błysk
- mocowanie: gotowy do powieszenia
- format: 20x20cm, 20x30, 30x30, 30x40, 40x50, 50x70, 60x90, 70x70, 70x100

Foto-obraz MDF
- wydruki na papierze fotograficznym mat lub błysk naklejone na płytę MDF
- grubość 12 mm
- biały lub czarny brzeg płyty
- zdjęcie zalaminowane matową lub błyszczącą folią
- mocowanie: gotowy do powieszenia
- formaty: 20x20cm, 20x30, 30x30, 30x40, 40x50, 50x70, 60x90

Kolaż
- indywidualny projekt graficzny.
- zdjęcia do kolażu należy dostarczyć w wersji elektronicznej lub wykonać w Studio na Mostowej.

Tablo
- indywidualny projekt graficzny.

Foto-kalendarz
a. wersja 1. (foto-kalendarz BASIC)
- rozmiar A3 pion (45cmx32cm) lub poziom (32cmx45cm)
- 12 stron + 12 zdjęć + okładka
- możliwość personalizacji (np. urodziny taty, rocznica ślubu itp., itd.)

b. wersja 2. (foto-kalendarz HD)
- rozmiar 30cmx60cm pion lub 30cmx90cm pion
- 1 zdjęcie
- 12 stron kalendarium o wymiarach: wys.: 21,5x27,6cm
- bez możliwości personalizacji

Kartki okolicznościowe z Waszymi zdjęciami z sesji w Studio na Mostowej
- format kartki 10x15 cm + koperta
- nadruk jednostronny - tył kartki cały biały
- na zdjęciu można zamieścić dowolny tekst

Fotoharmonijka
- fotoharmonijka to świetna alternatywa dla osób, które oczekują czegoś więcej niż zwykłe zdjęcia ale nie potrzebują całej fotoksiążki
- fotoharmonijka drukowana jest cyfrowo w formacie 15x10 na papierze o gramaturze 300g
- mieści 10 zdjęć
- kolor okładki dowolny

Fotoalbumik Komunijny
- format 20x15 (pion)
- 5 rozkładówek naświetlonych na papierze matowym
- sztywne cienkie kartki grubości 0,6mm
- na dole okładki stempel "Pamiątka Pierwszej Komunii Św."
- twarda oprawa z jasnego, kremowego materiału vinyl BN z miejscem na małe zdjęcie w środku

FOTOALBUM ZE SKRZYDEŁKAMI
- elegancki fotoalbum z „najwyższej półki” dla wymagających
- aby uatrakcyjnić standardowy fotoalbum wprowadziliśmy rozkładówki, które można dodatkowo rozłożyć z prawej i lewej strony dając tym samym świetne panoramiczne zdjęcie o długości np. 160 cm przy fotoalbumie np. 30x40cm
- opraw albumu do wyboru: eco skóra (skóra sztuczna), płótno/textil, skóra classic, skóra exclusive, vinyl BN, plexi, szkło i aluminium
- kartki rozkładają się na płasko, cechuje je wysoka trwałość i sztywność
- ilość rozkładówek do wyboru od 5-50
- dowolny format fotoalbumu (wielkość po złożeniu w cm): 15x20, 20x15, 20x20, 20x30, 30x30, 30x40, 40x30
- dwie grubości sztywnych kartek cienkie lub grube
- fotoalbum można dodatkowo wzbogacić o: zaokrąglone rogi okładki, stempel okolicznościowy, metalowe narożniki, grawer laserowy
- przedział cenowy od 210,00zł – 6000,00zł

FOTOALBUM „portfolio”
- fotoalbum „portfolio” to połączenie fotoalbumu z pięcioma rozkładówkami na papierze fotograficznym z etui na (do wyboru 3 wersje): dvd lub pendrive USB 8GB lub pendrive 16GB
- fotoalbum dostępny w dwóch formatach do wyboru: 25x19, 20x15
- 5 rozkładówek
- cena od 280zł – 600zł
- dodatkowo można zamówić etui „500” (patrz etui), grawer laserowy na okładce, grawer na pendrivie

KSIĘGA GOŚCI
- księga gości to znakomity prezent dla Pary Młodej lub z okazji pierwszych urodzin maluszka czy Pierwszej Komunii Św.
- księga jest wykonywana w ten sam sposób jak fotolalbum przez co głównym jej atutem jest rozkładanie stron na płasko
- możliwość wykonania okładki z tego samego materiału co fotoalbum i pozostałe produkty przy większym zamówieniu w kpl
- występuje w formacie do wyboru: 30x22cm, 30x30cm
- kolor dowolny
- w trzech możliwościach wyboru grubości tj: 10, 15, 20 rozkładówek
- księgi w środku są wykonane na papierze o lekkim zabarwieniu ecre
- cena uzależniona jest od wybranego formatu, rodzaju okładki oraz od ilości rozkładówek
- przedział cenowy od 140,00zł – 480,00zł

Minialbum kieszonkowy
- kieszonkowa pamiątka, którą można zabrać wszędzie
- minialbum składa się z 8 rozkładówek, co umożliwia umieszczenie 8 zdjęć poziomych lub 16 pionowych
- oprawa zamykana jest dzięki klipsowi z magnesem, który pełni funkcję nie tylko praktyczną, ale również estetyczną
- 4 kolory okładek wykonanych z eco-skóry: beżowy, czerwony, brązowy, czarny
- wszystkie zdjęcia w minialbumie są naświetlane fotograficznie na dwóch typach papieru: błysk lub mat
- rozmiar złożonego minialbumu to 5,5cm x 7,5cm

Brelok z minialbumem
- brelok z minialbumem to drobny gadżet na każdą okazję, który można mieć zawsze przy sobie
- świetnie sprawdza się jako oryginalny prezent okolicznościowy
- 9 rozkładówek oraz okładka
- specjalna zawieszka, dzięki czemu można przyczepić minialbum do kluczy lub telefonu komórkowego i mieć swoje ulubione fotografie zawsze przy sobie
- 8 kolorów okładek z nubuku z wytłoczonym wzorem: zielony, błękitny, różowy, fioletowy, czerwony, jasnobrązowy, ciemnobrązowy, czarny
- 4 kolory okładek z gładkiej eco-skóry: czarny, brązowy, czerwony, beżowy
- wszystkie zdjęcia w minialbumie są naświetlane fotograficznie na dwóch typach papieru: błysk lub mat
- format minialbumu: 3,50x2,75 złożony i (3,50x5,50) cm rozłożony

Metryczka z okazji narodzin dziecka
Metryczka z okazji narodzin maluszka to wspaniała forma zawiadomienia najbliższych i przyjaciół o narodzinach nowego członka rodziny.
Metryczkę można rozesłać wśród najbliższych drogą mailową lub tradycyjnie w formie pocztówki przesłać Pocztą Polską.
Zdjęcie można przesłać na biuro@fotografis.pl w formacie jpg zrobione np. tel. komórkowym (jakość przesłanego zdjęcia = jakość zdjęcia na metryczce) lub wykonać zdjęcie w Studio na Mostowej.
Metryczka zawiera:
- imię lub imię i nazwisko dziecka (do wyboru)
- datę narodzin
- godzinę narodzin
- wagę
- długość
Dwie wersje metryczki:
- wersja elektroniczna, format jpg przesłany na maila
- wersja w formie kartki pocztowej (nadruk jednostronny, druga strona biała) format 10x15cm + koperta
Czas oczekiwania na produkt:
- wersja elektroniczna przesłana na maila do 24h
- wersja w formie kartki pocztowej do 21 dni

© wszystkie zdjęcia na stronie chronione są prawem autorskim